×
×
Atec

درباره ما

درباره ما

    مهندسین  مشاور  آتک  در  سال ۱۳۶۰ در  تهران  تأسیس  و به ثبت رسیده است ابتدائاً درحوزه معماری و شهر سازی فعالیت خود را آغاز نمود و به مرور زمان و در طول مدت فعالیت حرفه‌ای و انجام بیش از ۱۶۰۰ پروژه در قالب بیش از ۶۰۰ قرارداد خدمات مهندسی، سازمان خود را تبدیل به یک مجموعه خدماتی معماری مهندسی نمود که در کلیه زمینه های مطالعاتی و طراحی بصورت خود کفا عمل می نماید.

رضایت کارفرمایان و استفاده از مدیریت کیفیت وکنترل زمان اساسی ترین دیدگاه مدیران کنونی شرکت است کسب ISO 9001-2008 و اشاعه فرهنگ ایزو در بین کارکنان، پایه گذار کسب مراتب مشخص در مدیریت کیفیت بوده است.

اکنون با ۵۰ نفر سهامدار و همکاری بیش از ۳۵۰ نفر پرسنل فنی و خدماتی تمام وقت در حال طراحی و نظارت حدود ۶۰ طرح با برآورد اجرائی بیش از ۶۲۰۰۰ میلیارد ریال (بیش از۱/۸ میلیارد دلار) است.

دفتر مرکزی آتک در ساختمانی با بیش از ۲۰۰۰ متر مربع فضای دفتری و دارای ۱۵۰ نفر پرسنل است. بخشهای مختلف فعال شرکت که زیر پوشش مدیریت دفتر مرکزی فعالیت می نمایند عبارتند از:

آتک مرکزی – آتک تأسیسات (برق و مکانیک) – آتک سبز – آتک تجهیزات – آتک سازه – آتک انرژی های نو – آتک اصفهان – آتک گیلان – آتک کیش – آتک خراسان – آتک بوشهر – آتک شهرسازی – آتک معماری داخلی