×
×
Atec

بوستان ولایت

توضیحات

کارفرما: سازمان پارکها و فضای سبز تهران
مکان: تهران

پروژه بوستان ولایت به مساحت ۵۸ هکتار در جنوب شهر تهران و در مجاورت مناطق ۱۶، ۱۷ و ۱۹ شهرداری شهر تهران قرار دارد. کارفرمای پروژه سازمان پارکها و فضای سبز شهر تهران و عامل چهارم سازمان مهندسی و عمران شهر تهران می‏باشد.
عملیات اجرایی ابنیه پروژه توسط پنج پیمانکار مورد تایید شهرداری تهران انجام شد و سه شرکت مسئولیت پیمانکاری فضای سبز این پروژه را بر عهده داشتند.
زمان طراحی و اجرای پروژه حدود ۲ ماه بوده و با توجه به مساحت ۵۸ هکتاری پروژه ساخت ۱ هکتار بوستان در هر روز صورت گرفته که به نوعی در پروژه‏های عمرانی بی‏نظیر است.
مهندسین مشاور آتک بعنوان مشاور منتخب شهرداری تهران در نیمه دوم اسفند ماه سال ۸۹ و در بحرانی‏ترین زمان سال بدلیل در پیش بودن تعطیلات نوروز و همزمان با پیمانکاران پروژه وارد سایت گردید. تنوع کاربری بوستان طراحی فضای سبز، آلاچیق‏ها، غرفه‏ها، پارکینگها، نمازخانه‏ها، پیاده‏روها، رینگ آسفالت چند منظوره، آبنما، طراحی آبیاری، آب آشامیدنی، سرویس‏های بهداشتی، برج‏های نور و غیره را طلب می‏نموده است، کاری که به پشتیبانی و همکاری همه جانبه تمامی بخش‏های دفتر مرکزی مهندسین مشاور آتک طراحی و با تیم ۲۵ نفره نظارت کارگاهی هدایت و کنترل گردیده است و اهمیت آن وقتی بیشتر نمایان می‏شود که حدود نیمی از زمان پروژه در تعطیلات نوروزی صورت گرفته است.
مهندسین مشاور آتک از شروع پروژه به شکل شبانه‏روزی و بدون هیچگونه وقفه در کلیه مراحل طراحی و نظارت حضوری فعال داشته است و تهیه بیش از هفتصد برگ نقشه اجرایی که به تایید و تصویب عامل چهارم نیز رسیده است گواهی بر توان اجرایی پروژه‏های FAST TRACK در این مهندسین مشاور می‏باشد.

سرویس های مرتبط با این پروژه